Друга спроба: у Броварах висадять Алею пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Висадження Алеї пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні відбудеться 26 листопада о 14:00 у парку «Перемога». Про це повідомляє «Жіночий Ветеранський Рух» на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.

Наразі це друга спроба висадити алею у броварському парку. Першу спробу через погіршення погодніх умов організатори перенесли на невизначений термін.

На цей момент на території парку вже зробили підготовчі роботи встановили таблички з іменами загиблих військовослужбовиць.

«16 декоративних яблунь Недзведського – це пам’ять про дівчат, які віддали найцінніше – життя за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти та квітнути, як квітла кожна з них. Для увічнення пам’яті про сучасних Героїнь, ГО «Жіночий Ветеранський Рух» висаджує «Алеї пам’яті» в пам’ять про жінок, що загинули на Сході України», – йдеться в повідомленні. П’ять алей вже висаджені в Краматорську, Києві, Львові, Черкасах та Житомирі.

Алея пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні

Цей проєкт є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття. Проєкт потрібен як задля вшанування пам’яті, так і для виховання покоління, яке має розуміти, який важкий шлях нині проходить країна, та якою ціною виборюється мир та незалежність, зазначено в повідомленні.

«Концепція алеї – декоративні яблуні з рожевим цвітом за кількістю загиблих жінок на момент висадки. Алеї демонструють хронологію жіночих втрат на фронті, адже перша алея налічувала 13 дерев, а зараз висаджується вже 16. До кожного дерева є іменна табличка з датами життя та епіграфом «Не плач, мамо, я розквітну весною», – повідомляється в анонсі.

У Броварах на алеї вперше встановлять табличку з QR-кодом. За ним можна буде подивитися перший сезон документального проєкту «Жінки, які загинули за Україну», що створили ГО «ЖВР» разом із Українським інститутом національної пам’яті.

Фото – Дмитро Карпій

Читайте також:

  1. У Броварах висадять Алею пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні

  2. Броварська міськрада шукає психологів для учасників АТО/ООС і Революції Гідності
  3. Учасникам АТО/ООС та членам сімей загиблих виплатять допомогу до Дня захисника
  4. Футболісти вшанували пам’ять Дмитра Янченка на «Кубку Юніона». ФОТО. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь