Мітингувальники перекрили вулицю Київську на «Вітерці»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Біля «Вітерця» протестувальники перекрили рух автотранспорту на вул. Київській. Мітингарі стоять на пішохідному переході з політичними гаслами, зазначають свідки події. У Броварському відділі поліції пов’язують акцію з проведенням сьогодні першої установчої сесії Броварської районної ради. Мовляв, іде політична боротьба за брання голови БРР.

Сьогодні, 24 листопада, має відбутися перша установча сесія Броварської районної ради. На ній планують обрати голову БРР. Саме з цим пов’язане перекриття вулиці Київської на зупинці «Вітерець». Акція триває з 9:30. Про це «Трибуні» розповіли в Броварському відділі поліції.

Як видно з оприлюднених фото, протестувальники стоять або ходять наземним пішохідним переходом на «Вітерці», рух автомобілів перекритий. На під’їздах утворилися довжелезні затори в обидва боки дороги.

Хто саме організував перекриття у поліції не знають. Водночас із написів на плакатах зрозуміло, що протестувальники вимагають не призначати на пост голови Броварської районної ради Сергія Гришка. На своїй сторінці у Фейсбуку підтвердив це і депутат попереднього скликання Київської обласної ради Олег Кищук.

Зазначимо, з 2014 і до цього часу Сергій Гришко очолював Броварську районну ради. Нещодавно в Броварській районній ТВК підбили підсумки виборів до нового укрупненого Броварського району та оголосили імена новообраних депутатів.

 

Фото – Віталій Андрієць

Читайте також:

  1. Яйця, кефір і мегафон: як «Традиції і порядок» зривали сесію Броварської райради – ФОТО

  2. До Броварської райради пройшли 8 партій: імена депутатів

  3. Співпраця між Броварами, районом та лікарнею не має будуватися на принципах недовіри і примусу

  4. Стрілянина в Княжичах: конфлікт між депутатами і багатодітною родиною за озеро. ФОТО, ВІДЕО

Поділіться.

Залиште відповідь