Вечірня гроза та рясний дощ не завадили вчора мешканцям ЖК «Купава» та активістам ГО «ЕКО-Бровари» провести зустріч по збору підписів стосовно контролю якості атмосферного повітря.
Нагадаємо, що мешканці будинку по вул. Симоненка, 4 тривалий час потерпають від смороду і диму, що потрапляє до їхніх помешкань як вдень, так і в нічний час. Саме тому більшість людей, обізнані з проблемою, без вагань ставили підписи.
Однією з причин погіршення умов життя броварчани вважають сусідство з котельнею ТОВ «Фтранс», викиди якої безпосередньо потрапляють до них в помешкання. Тому після завершення збору підписів по даному об’єкту, листи надійдуть адресатам — депутатам Броварської міської ради та завідуючому райвідділу лабораторних досліджень Прокопенко В.А.
Видання «Трибуна-Бровари» слідкуватиме за розвитком подій.
