Сьогодні, 5 квітня, буде тимчасово припинено центральне водопостачання Броварів. Відключення пов’язане з аварією на центральному каналізаційному колекторі. Відповідне оголошення опубліковано сьогодні на офіційному порталі Броварської міської ради.
Центральне водопостачання буде припинено з метою забезпечення проведення відновлювальних робіт. Відключення триватиме з 13 до 15 години, зазначається в повідомленні.
