Подайте «бідним» забудовникам!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

26 листопада відбулися бюджетні слухання по управлінню ЖКГ. Два дні писав аналіз, але зрозумів марність цієї справи. Немає сенсу говорити за стратегію розвитку міста, якщо і далі за наші з вами кошти будуть спонсорувати «бідних» олігархів. І мова йде не за 5 млн, а за 80.

То в чому ж суть?

На позаминулій сесії в суборенду передали 9 гектарів землі (за епіцентром), де планується будівництво нового ЖК “Квартал Алей”. Можливо, за дане рішення і не проголосували б, але запакували його у «класну обгортку», мовляв, там передбачено місце для нової школи. Тож рука у депутатів піднялася більше із страху перед виборцями, ніж від раціонального мислення. Для чого про це пишу, да все просто – історія повторюється. У бюджет на 2019 закладають кошти на реконструкцію очисних споруд у сумі 50 млн грн та на будівництво дощової каналізації по вул. Фельдмана у сумі 32 млн грн. Хто ж із депутатів не проголосує за збільшення потужностей очисних споруд і будівництва каналізації, коли пропускна здатність комунікацій міста на межі?

А давайте розберемося, кому це потрібно? За останні 7 років забудували практично весь 4 мікрорайон, а це декілька житлових кварталів, такі як «Лісовий», «Зелений», «Діамант», супермаркети: «Сільпо», «Епіцентр», «Новус» і т.д. Скільки коштів забудовники сплатили у бюджет міста, не повірите, сума «захмарна», близько 4 млн грн, хоча місто і отримало «зиск», ми прийняли всі їх комунікації на сотні мільйонів гривень. Мало того, що пайову участь, яка обраховується сотнями мільйонів гривень (не говорю за втрати від деребану землі), місто не отримало до бюджету, так ми ще й прийняли їх комунікації і вимушені витрачати кошти на обслуговування.

Тепер ви розумієте хід моїх думок. Збільшення потужностей очисних і будівництво каналізації потрібно новому ЖК «Квартал Алей», який буде зводити всім відомий «Альянс Новобуд», якому місто горить бажанням допомогти у розмірі 80 млн грн.

Замотали какашку у гарну етикетку і подають під виглядом цукерки, а ви громада їжте, живіть у своїх конурках, ходіть по «прекрасним дорогам», плавайте на човнах по дорогах і фінансуйте наші бізнесові проекти за власний кошт.

Схема просто супер! Мало того, що вони зароблять шалені відкати на будівельних роботах, так ще й отримають вагому «подяку» від забудовника. Остап Бендер тихо плаче у куточку.

Сподіваюся тепер ви зрозуміли, чому вирішив не витрачати час на практичний аналіз програми і не пишу про те, хто повинен реконструювати очисні і побудувати каналізацію.

Ну і на останок. На будівництво школи по вул. С. Петлюри передбачили аж 20 млн грн. Про причини і наслідки чому так, зрозумієте прочитавши мою публікацію: https://www.brovary.net.ua/blogy/chomu-nova-brovarska-shkola-uvijde-do-top-3-najdorozhchyh-budivnytstv-shkil-ukrayiny/

І не забувайте застосовувати наступні рекомендації: https://www.brovary.net.ua/blogy/yak-zmusyty-vladu-zrobyty-remont-u-vashomu-pid-yizdi-abo-dvori/

Поділіться.

Залиште відповідь