«Повір у себе»: броварські діти з інвалідністю презентують свої творчі роботи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах відбудеться виставка творчих робіт дітей із особливими потребами в рамках XXIV міського фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Про це «Трибуні Броварів» повідомила очільниця Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Мардар.

Виставка робіт дітей із інвалідністю відбуватиметься з 10:00 до 15:00  протягом 1-3 грудня в МКЦ «Прометей», що на бульв. Незалежності, 4.

Зазвичай у рамках фестивалю відбувається концертна програма та виставка творчих робіт за участю дітей із особливими потребами.

Цьогоріч із метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби, в рамках фестивалю «Повір у себе» презентують лише виставку творчих робіт.

За додатковою інформацією варто звертатися за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, 2 або за тел. (04594) 6-19-00, 6-11-86.

Нагадаємо, що  3-го грудня кожного року в Україні відзначається Міжнародний день людей із інвалідністю, який встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року.

Читайте також:

  1. «Повір у себе»: 23-ій фестиваль для дітей із інвалідністю (Відео)

  2. Броварські умільці: в МКЦ «Прометей» відкрилася виставка «Майстерня». ФОТО

  3. У Броварах відкрилася виставка Всеукраїнського фестивалю ляльок-мотанок. Відео

  4. Увага, конкурс! Броварських дітей запрошують створити новорічну іграшку

Поділіться.

Залиште відповідь