Як змусити владу зробити ремонт у вашому під’їзді або дворі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

На жаль, мало хто знає, що кожен з вас має повне право вимагати від міської влади зробити ремонти в багатоповерхових будинках та дворах. Мало хто взагалі розуміє, що це все робиться за наші ж гроші – податки, які ми постійно сплачуємо.

Тому я думаю, що просто гріх не скористатися такою можливістю. Процедура не дуже проста, але цілком під силу звичайній людині.

Важливо зрозуміти, що всі ці кроки треба зробити до того, як депутати приймуть міський бюджет, адже саме в бюджеті мають закласти потрібну суму. Якщо Ви подасте свої пропозиції у січні чи травні 2019 року, отримаєте відповідь, що коштів на даний час немає, але ваші пропозиції ми розглянемо під час формування бюджету на наступний рік.

Відремонтований під’їзд і вхідна група у будинку по вул. Героїв УПА, 13

Крок 1. Разом із сусідами скласти у письмовому вигляді звернення до міського голови з вашими побажаннями. Рекомендую концентруватися на одній, максимум двох проблемах.

Крок 2. Зібрати якомога більше підписів під зверненням.

Крок 3. Копію звернення віддати вашому депутату та пояснити йому необхідність цих робіт.

Крок 4. Не чекаючи відповіді, з вашими сусідами, прийти на прийом до начальника управління, а потім на засідання бюджетної комісії та проконтролювати, щоб ваше звернення розглянули.

Крок 5. Прийти всім на сесію, щоб проконтролювати, що ваше звернення не викинуть.

Крок 6. Незалежно від результатів голосування, написати оголошення, коротко розповісти про результати, повісити на під’їзді та покласти кожному у поштову скриньку. Якщо результат буде негативний, поясніть, хто винен і одразу подавайте звернення повторно. Після такої реклами дехто замислиться над своїми діями.

Саме у такій послідовності я буду подавати свої пропозиції до бюджету міста на 2019 рік. Якщо у вас є пропозиції, звернення, бачення, питання, пишіть у особисті повідомлення або телефонуйте (067) 287-09-64. Перші пропозиції буду подавати 26 листопада, тож не зволікайте.

Поділіться.

Залиште відповідь