Завтра спливає термін на оскарження вироку для Требухівського сільського голови

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вищий антикорупційний суд дав голові Требухівської сільської ради Віталію Куцяю 3 роки позбавлення волі за спробу безоплатно передати в приватну власність понад 8 га землі. Вартість 34-х ділянок становить близько 8,3 млн грн. Раніше їх відвели під зону відпочинку. Про це йдеться в матеріалі Судово-юридичної газети.

Як зазначено в матеріалі, 26 листопада виходить 30-денний термін подачі апеляційної скарги на вирок у справі № 361/3207/19 за обвинуваченням голови Требухівської сільської ради Віталія Куця у підробленні документів і замах на зловживання владою.

«ВАКС встановив, що у проміжку між січнем і 25 квітня 2017 року сільський голова склав ряд завідомо неправдивих рішень сільради та витягів з них з метою безоплатної передачі землі третім особам», – сказано в повідомленні.

Факт підроблення відповідних документів підтвердили не лише через відсутність заяв, які мали подати треті особи для ухвалення відповідного рішення, але й свідчення свідків. Депутати сільради минулого скликання заявили, що таких рішень не ухвалювали. Відповідну територію сільрада вирішила виділити під зону відпочинку.

Якби «схема» Віталія Куця пройшла, то були б безкоштовно приватизовані під будівництво 34 земельні ділянки площею по 0,25 га кожна, ідеться в матеріалі.

Також по кожній земельній ділянці Віталій Куць зробив 34 підробні виписки для землевпорядної організації щодо відведення земельних ділянок. Ці виписки він засвідчив печаткою сільської ради.

Орієнтовні збитки від цих протиправних дій мали скласти понад 8,3 млн грн.

Суд вирішив, що розмір втрат, які понесла би сільська рада в разі завершення «схеми», привела би до тяжких наслідків. Феміда засудила голову сільради Віталія Куця за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу до 3 років позбавлення волі.

Фото – Требухів – Наш дім

Читайте також:

  1. Начальника Броварського відділу поліції хочуть усунути з посади?

  2. На хабарях «спіймали» керівництво броварської Держпродспоживслужби – СБУ. ФОТО

  3. У Броварах затримали заступника директора одного з підприємств на хабарі в сумі 25 тис.грн

  4. Три роки позбавлення волі голові Требухівської сільради за спробу незаконної передачі держземель

Поділіться.

Залиште відповідь